Žádost o administrátora
Žádost o admina na Awp Aim serveru

1.) ANAnas

2.)15 let

3.) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=28716

4.) ban jsem neměl ani kick ale jednou jsem napsal sprosté slovo do chatu..

5.) moje SID= STEAM_1:0:207263554

6.) Takže, jmenuji se Antonín. Sem z Ústeckého kraje, přesněji z Chomutova. Mám rád zvířata sám mám doma dva pejsky. Counter strike hraju už déle ale předešlý steam mi ukradli.

7.) Adminem bych se chtěl stát kvůli tomu že jsem na serveru zachytil s kolektivem několik cheaterů, a nemohlijsme stím vůbec nic dělat. takže si myslím ze bych serveru pomohl protože já můžu být na serveru hodně aktivní.

Budu potěšen vaší odpovedí :D
1.) ANAnas 2.)15 let 3.) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=28716 4.) ban jsem neměl ani kick ale jednou jsem napsal sprosté slovo do chatu.. 5.) moje SID= STEAM_1:0:207263554 6.) Takže, jmenuji se Antonín. Sem z Ústeckého kraje, přesněji z Chomutova. Mám rád zvířata sám mám doma dva pejsky. Counter strike hraju už déle ale předešlý steam mi ukradli. 7.) Adminem bych se chtěl stát kvůli tomu že jsem na serveru zachytil s kolektivem několik cheaterů, a nemohlijsme stím vůbec nic dělat. takže si myslím ze bych serveru pomohl protože já můžu být na serveru hodně aktivní. Budu potěšen vaší odpovedí :D
edited May 5 '20 at 5:16 pm

Ahoj,

splňuješ velkou část podmínek pro přijetí mezi adminy, ačkoliv bych byl rád pokud by jsi se příště více rozepsal v bodech 6 a 7, zkus se příště více rozepsat, můžeš se podívat na vzory ostatních přijetí avšak nekopírovat. Proto tuto žádost zamítám

Ahoj, splňuješ velkou část podmínek pro přijetí mezi adminy, ačkoliv bych byl rád pokud by jsi se příště více rozepsal v bodech 6 a 7, zkus se příště více rozepsat, můžeš se podívat na vzory ostatních přijetí avšak nekopírovat. Proto tuto žádost zamítám
30
1
1
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit