Žádost o administrátora
Žádost o admina na

1.) ANAnas

2.) 15

3.)http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=28716

4.)STEAM_1:0:207263554

5.) nemel ale jednou sem napsal sproste slovo do chatu... smile

6.) Ahoj, jmenuji se Antonín Meixner. Pochazím z ústeckého kraje, přesněji z Chomutova. mam rad zvířata, sam mam doma dva pejsky, a nemam rad cheatery . Narodil jsem se 16.12.2004 je mi 15 let . Moje oblíbena barva je modrá . csko hraji uz dele ale predesly steam mi ukradli . Nekouřím,Nepiju smile asem celkem slušný člověk , mam rad sport rad běhám a hraju florbal.

7.) nemam rad cheatery to jsem zazil na vlastní kuži když je cheater na serveru . a myslím že je tamnedostatek adminů protože ve večerních hodinách tam není ani jeden admin. a ja sem ted velmi aktivni na serveru takze bych tam mohl byt většinou i přes noc. a ja si myslím že bych byl dobrý člen do rodinky adminů tomuto serveru bych pomohl od cheateru které nesnasim myslím že tohle by mohlo už stačit vic mne nenapada smile

z pozdravem Antonín Meixner

PS: omluvte mne za pravopis smile

1.) ANAnas 2.) 15 3.)http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=28716 4.)STEAM_1:0:207263554 5.) nemel ale jednou sem napsal sproste slovo do chatu... :D 6.) Ahoj, jmenuji se Antonín Meixner. Pochazím z ústeckého kraje, přesněji z Chomutova. mam rad zvířata, sam mam doma dva pejsky, a nemam rad cheatery . Narodil jsem se 16.12.2004 je mi 15 let . Moje oblíbena barva je modrá . csko hraji uz dele ale predesly steam mi ukradli . Nekouřím,Nepiju :D asem celkem slušný člověk , mam rad sport rad běhám a hraju florbal. 7.) nemam rad cheatery to jsem zazil na vlastní kuži když je cheater na serveru . a myslím že je tamnedostatek adminů protože ve večerních hodinách tam není ani jeden admin. a ja sem ted velmi aktivni na serveru takze bych tam mohl byt většinou i přes noc. a ja si myslím že bych byl dobrý člen do rodinky adminů tomuto serveru bych pomohl od cheateru které nesnasim myslím že tohle by mohlo už stačit vic mne nenapada :D z pozdravem Antonín Meixner PS: omluvte mne za pravopis :D
edited May 5 '20 at 5:16 pm

Ahoj,

přijď zítra v 15:00 na náš teamspeak ts.madgames.eu

Ahoj, přijď zítra v 15:00 na náš teamspeak ts.madgames.eu
50
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit