Žádost o administrátora
Žádost o administátora na AWP serveru

1) Gαмєя
2) 15
3) https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?mode=playerinfo&player=15486
4) ne
5)https://steamcommunity.com/id/martinjel
6) Jmenuji se Mario. Narodil jsem se 7.září 2004. Studuji v Plzni, vyučuji se jako kuchař,studuji prvním rokem. Můj koníček jsou počítačové hry. Nejvíce času strávím na csgo. Jsem velmi přátelský a rád se bavím se svými kamarády.
7) Adminem na AWP serveru bych se chtěl stát, protože na tomto serveru trávím nejvíce času. Na csgo mám nahráno 1,3k hodin takže si myslím, že poznat hackera nebude žádný problém. Jak už jsem psal jsem přátelský takže budu usilovat o to aby na serveru nebyla žádná toxicita. Opravdu bych moc rád pomohl tomuhle serveru a stal se členem Admin teamu.

1) Gαмєя 2) 15 3) https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?mode=playerinfo&player=15486 4) ne 5)https://steamcommunity.com/id/martinjel 6) Jmenuji se Mario. Narodil jsem se 7.září 2004. Studuji v Plzni, vyučuji se jako kuchař,studuji prvním rokem. Můj koníček jsou počítačové hry. Nejvíce času strávím na csgo. Jsem velmi přátelský a rád se bavím se svými kamarády. 7) Adminem na AWP serveru bych se chtěl stát, protože na tomto serveru trávím nejvíce času. Na csgo mám nahráno 1,3k hodin takže si myslím, že poznat hackera nebude žádný problém. Jak už jsem psal jsem přátelský takže budu usilovat o to aby na serveru nebyla žádná toxicita. Opravdu bych moc rád pomohl tomuhle serveru a stal se členem Admin teamu.
edited Jul 25 '20 at 8:33 pm

Ahoj, zkus se více rozepsat a zaujmout, tvá žádost vypadá velice podobně jako žádost jiného žadatele, takže zamítám

Ahoj, zkus se více rozepsat a zaujmout, tvá žádost vypadá velice podobně jako žádost jiného žadatele, takže **zamítám**
edited Jul 25 '20 at 8:33 pm
87
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit