Žádost o akademika
žádost o Akademika

dobrý večer, tímhle bych chtěl požádat o akademika na serveru awp aim.

Trix1337

https://steamcommunity.com/id/AsiDeutsch/

http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?
mode=playerinfo&player=35199

ano, na hodinu za nesmyslné reporty

Ahoj. Jmenuji se Mirek. Je mi 14. Rád hraju počítačové hry např: roblox, minecraft, csgo, WoT. hrál jsem hodně ruzných awp serveru, ale najednou jsem potkal tento server, který mám nejraději. Dostal se až k mému srdci. Líbí se mi pěkně zpracováne a přehledné forum. Ve svem volném čase jsem s kamarády venku, hrajeme hry, nebo si rád hraju si s mým psem, a florbal, který už hraju 4 roky.

už hodněkrát jsem potkal hráče, který nebyl čistý a něco mu napomáhalo, co hru csgo nepodporuje, Ale mezitím co tam tento hráč byl, tak tam žádny admin nikdo nebyl. Hráčum to ubíralo pointy a potom nemohly mít rychleji více pointu. Další hráče co potkávám, tak tam pouštějí hudbu nebo nahlas křičí. Mám nahraných 1000+ hodin, Na serveru už mám 130+ hodin, takže to tam trošku znám. Akademik mi zatím stačí, když ho budu mít, rád bych se dostal do admin teamu a bojovsl proti hráčum co používají cheaty.

14

Děkuji za odpověď a za váš strávený čas čtením této žádosti.
S pozdravem Trix.

dobrý večer, tímhle bych chtěl požádat o akademika na serveru awp aim. Trix1337 https://steamcommunity.com/id/AsiDeutsch/ http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php? mode=playerinfo&player=35199 ano, na hodinu za nesmyslné reporty Ahoj. Jmenuji se Mirek. Je mi 14. Rád hraju počítačové hry např: roblox, minecraft, csgo, WoT. hrál jsem hodně ruzných awp serveru, ale najednou jsem potkal tento server, který mám nejraději. Dostal se až k mému srdci. Líbí se mi pěkně zpracováne a přehledné forum. Ve svem volném čase jsem s kamarády venku, hrajeme hry, nebo si rád hraju si s mým psem, a florbal, který už hraju 4 roky. už hodněkrát jsem potkal hráče, který nebyl čistý a něco mu napomáhalo, co hru csgo nepodporuje, Ale mezitím co tam tento hráč byl, tak tam žádny admin nikdo nebyl. Hráčum to ubíralo pointy a potom nemohly mít rychleji více pointu. Další hráče co potkávám, tak tam pouštějí hudbu nebo nahlas křičí. Mám nahraných 1000+ hodin, Na serveru už mám 130+ hodin, takže to tam trošku znám. Akademik mi zatím stačí, když ho budu mít, rád bych se dostal do admin teamu a bojovsl proti hráčum co používají cheaty. 14 Děkuji za odpověď a za váš strávený čas čtením této žádosti. S pozdravem Trix.
edited Aug 4 '20 at 2:40 pm

Ahoj, na akademika tě nepříjmu z důvodů, obsání žádosti od jiného žadatele a urážený na serveru. Akademik/Admin nebo jakákoliv jiná pozice musí být plně transparentní a vyrovaná, ne člověk co uráží ostatní.

Zkus to za měsíc smile smile

Ahoj, na akademika tě nepříjmu z důvodů, obsání žádosti od jiného žadatele a urážený na serveru. Akademik/Admin nebo jakákoliv jiná pozice musí být plně transparentní a vyrovaná, ne člověk co uráží ostatní. Zkus to za měsíc :) :feelsbadman:
45
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit