Otázky & Nápady
-zlepseni serveru na awp

ahoj chtel bych navrhnout aby jste udelali jeste jeden server jenom ale pro silvery a zacetecniky co prisly na server bcs ty ppointy co berou je vazne nekdy hruuza dam přiklad tejpek ma silvera a ubere mi 35 pointu a nebo prosim upravte počet odečtenych pintu za kill
předem děkuju za odpověd.

ahoj chtel bych navrhnout aby jste udelali jeste jeden server jenom ale pro silvery a zacetecniky co prisly na server bcs ty ppointy co berou je vazne nekdy hruuza dam přiklad tejpek ma silvera a ubere mi 35 pointu a nebo prosim upravte počet odečtenych pintu za kill předem děkuju za odpověd.
edited Aug 4 '20 at 6:40 pm

Ahoj, bohužel tomuto návrhu nemohu vyhovět, hráči jak nový tak stálý tam chodí z důvodu že tam je hodně hráčů a dokažou se rozehrát.
Odebírání bodů také neupravy, jelikož slabši hráč když zabije silnějšího tak mu prosté veme více bodů, body se ale nepočítají do rank systému, pouze do Hlstats.

smile

Ahoj, bohužel tomuto návrhu nemohu vyhovět, hráči jak nový tak stálý tam chodí z důvodu že tam je hodně hráčů a dokažou se rozehrát. Odebírání bodů také neupravy, jelikož slabši hráč když zabije silnějšího tak mu prosté veme více bodů, body se ale nepočítají do rank systému, pouze do Hlstats. :feelsbadman:
edited Aug 4 '20 at 3:23 pm
34
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit