Žádost o akademika
Žádost o akademika

1)Master_

2)STEAM_1:0:547545473

3)http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?
mode=playerinfo&player=32248

4)ano za toxicitu na 6hod

5)Cs jmenuji se Petr je mi 14 rád hraji pc hry např:
Rust,csgo,minecraft
v csgo rád hraji mm a awp servery a retaky, na madgames.
Trávím strašně moc času na pc hrách každý den hraji awp
servery, asi poslední půlrok se hraj ina madgames a tento
server se mi zamlou asi nejvíce. Také mám rád psi a další
zvířata rád hraji fotbal, hokej a flortbal. Velké uspěchy mám
jsem měl dříve v atletice ale pořád mě baví.
6)Rád hraji na madgames awp serveru, trávím tam strašně
moc času, už jsem se setkal s lidmi kteří potřebovali pomoct
třeba s vypnutím písniček a proto jsem jim pomohl, na vašem
serveru hraji už dlouho na tomto účtě tak mam 5 dni a na
druhem minimálně 5 dni, na csgo mám nahraných kolem
1400 hodin a proto mám skušenosti s cheateri a proto je
umím rozeznat, v budoucnosti bych si zažádal aji o admina
ale momentálně na to nemám věk proto bych se ted chtěl
stát akademikem.

7)14y.o

1)Master_ 2)STEAM_1:0:547545473 3)http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php? mode=playerinfo&player=32248 4)ano za toxicitu na 6hod 5)Cs jmenuji se Petr je mi 14 rád hraji pc hry např: Rust,csgo,minecraft v csgo rád hraji mm a awp servery a retaky, na madgames. Trávím strašně moc času na pc hrách každý den hraji awp servery, asi poslední půlrok se hraj ina madgames a tento server se mi zamlou asi nejvíce. Také mám rád psi a další zvířata rád hraji fotbal, hokej a flortbal. Velké uspěchy mám jsem měl dříve v atletice ale pořád mě baví. 6)Rád hraji na madgames awp serveru, trávím tam strašně moc času, už jsem se setkal s lidmi kteří potřebovali pomoct třeba s vypnutím písniček a proto jsem jim pomohl, na vašem serveru hraji už dlouho na tomto účtě tak mam 5 dni a na druhem minimálně 5 dni, na csgo mám nahraných kolem 1400 hodin a proto mám skušenosti s cheateri a proto je umím rozeznat, v budoucnosti bych si zažádal aji o admina ale momentálně na to nemám věk proto bych se ted chtěl stát akademikem. 7)14y.o
edited Aug 9 '20 at 8:43 am

Ahoj, bohužel te nemohu stále příjmout, podle administrátorů a podle logu jsi docela toxický hráč, pokud-li se tvoje chování změní tak si napiš znova.

Další přihlášku můžeš poslat za měsícsmile

Ahoj, bohužel te nemohu stále příjmout, podle administrátorů a podle logu jsi docela toxický hráč, pokud-li se tvoje chování změní tak si napiš znova. Další přihlášku můžeš poslat za měsíc:feelsbadman:
36
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit