Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zadost o Admina na Only Mirage V1

Jméno: VOSTR
Věk:15 let (9.6.2005)
HlStats:MadGames.eu - Statistiky - Public Servery - Player Details - VOSTR
Ban: Ban jsem dostal 1, den kdy jsem zjistil že tenhle server existuje a nevěděl jsem pravidla tak jsem několikrát po sobě do chatu napsal zakázané slovo a Admin Console mě dal ban ale už se to nikdy nebude opakovat , protože mi to za to nestojí Big Grin.
ID:786432 ,[font="Motiva Sans", Arial, Helvetica, sans-serif]https://steamcommunity.com/profiles/76561199121946033/[/font]

Něco o mě:

Ahoj,  Jmenuji se Vojtěch VOSTR Vostrčil je mi 15 let a hraju hry. Bydlím v Pardubickém kraji. Hraju 8 let fotbal který mám v oblibě. Mám rád lidi s kterýma je sranda protože sranda má být ne? Big Grin  Jelikož je korona tak mám hodně  času na hry. Mám na CSku nahráno cca 5k hodin. Rád poznávám  nové lidi.

Proč já?
UŽ hooodně dlouho jsem chtěl být admin ale věk mě to nedovoloval. Na tomhle serveru bych rád pomáhal se vším co by jen šlo. Jsou tady super lidi s kterýma si rozumím. Já jako admin bych dělal svoji práci určitě bych se na to nevykašlal hned po týdnu, když jsem aktivní tak chodím na only mirage, vždy je tam sranda.
Akorát mě štve že když se připojím na server tak se stává že je ve hře cheater a to nechceme každý že? Proto vás žádám o admina aby jsme nikdo už nehrál proti cheatrům.

DĚKUJI ZA POZORNOST Vostrčil

Dobrý den , sice splňujes věk , hodiny , ban ten chápu , ale nikde nevidím třeba slovo o tom jak mluvíš ve hře dosti sprostě když tam ráno přijdu tak jinak než sprosté slovo neslyším , což by u adminka bejt nemělo. A ta žádost by mohla bejt více rozepsaná. Za mě to je zatím NE , ale uvidíme co na to Pepe nebo DeadSwim.

-----------------------------------------------------------------
Hlupákovi pýcha z pusy vyráží,
moudré ochrání jejich rty. ( Přísloví 14 / Bible 21 ( B21 )

Ahoj,

Tvoej žádost je pěkná, avšak zkus se více rozepsat a požádat znovu, můžeš se inspirovat jinými žádostmi, ne však kopírovat.

Přeji hezký den, JustPepe
You will never get the feeling of the winner if u wouldn't like to play with your team, playing and baiting for yourself makes it even harder than it could be.

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)