Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
žádost o akademické práva na AWP serveru

pausechamp 
1) (волшеник)Kapřík

2) STEAM_0:0:542780719

3) https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?...ayer=33620

4) Zatím mám čistý rejstřík. (Ban jsem nikdy nedostal)

5) Takže začal bych tím že mám dvě jména Adam a Filip, ale mé křestní jméno je Adam  je mi 14 let a chodím do 9.C. Jako obor na střední škole bych si vybral policii a dále pak kriminálku  (protože někdo musí v této zemi nastolit pořádek Cool ). Rád chodím skejtovat s chábrama a občasně dáme i ten píves no Smile , ale nejraději hraju počítačové hry jako například: lolko, R6S, TF2 a CS:GO [jsem OSU! main]. Jsem velmi optimistická osoba nejsem ani moc sprostý, ale znáte to občas mi to ulítne  Tongue a pak jsem sprostej jak dlaždič. Aktuálně se snažím rozjet SCP:SL server ale zatím to nějak extra nefachá asi toho nechám, protože bych byl akademik na serveru. Žiji v Ústeckém kraji ve městě to není podstatné, ale jo žiji ve městě Lovosice v Litoměřickém okrese a to bude asi všechno.

6) Proč právě já? No protože pomáhat a chránit  Wink  . Chtěl bych být akademikem protože by mě bavilo hrát na serveru a čistit ho od zlých, toxických dětí, kteří furt dělají binec. Dával bych tresty hackerům nebo lidem co něco provedli ve zkratce čistil bych server.

7) 14 let

Snad se vám moje žádost bude líbit a předem děkuji za odpověď  Angel

Správci akademie bych rád podotkl, že hráč má nahráno za poslední měsíc necelé dvě hodiny.
S pozdravem Ondřej Vanko
IČO: 09846902, Registrován u ŽÚ Židlochovice,
hezký zbytek dne.
--
Když dostaneš ban za cheaty, tak neříkej že je nemáš  kekw pausechamp

Dobrá napravím to Big Grin

Zdravím,

Jak již DeadSwim podotkl, tvoje aktivita za aktuální dobu je velice mizerná.
Navíc historie tvojich jmen je nevhodná, nebo také vydávání se za admina!
Pamatuju si z minulosti, že tvoje chování na serveru nebylo na dobré úrovní
Proto tuto žádost zamítám, zlepší hodně aktivitu, chování a slovní projev, žádost zkus napsat minimálně za měsíc.

Hezký zbytek dne, JustPepe
You will never get the feeling of the winner if u wouldn't like to play with your team, playing and baiting for yourself makes it even harder than it could be.

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)